Lady Kimdir?

LadyPresley;

Trakyalı bir anneyle,Egeli bir babanın ikinci çocukları olarak 14 yıl Balıkesir’de yaşadı.Daha sonra 4 yıl yatılı okulda okuyacağını bilmeden güzel bir çocukluk geçirdi ve o çocukluğunda resim yeteneğini kendisine ve çevresine farkettirdi.

Yatılı okuduğu lise hayatı boyunca hayatı biraz boşladı ama resmi bırakmadı.Daha çok ne yapmak istediğine karar vermesi de bu yıllara tekabül eder.Kendini kaptırdığı metal akımında,Metallica dinlerken moda çizimleri denemesi yaptı.

Daha sonra Boğaziçi FenBilgisi Öğretmenliği’ni kazandı ve derslerinden çok modayla ve moda tasarımıyla ilgilenmeyi ihmal etmedi.Şimdiler de o bir moda blogu yazarı.Nasıl bir modacı olacağı tartışılır ama o halinden memnun.

 Neyi sever derseniz;

Annesini,ablasını,kankalarıyla Boğaz’a karşı içmeyi,Elvis Presley’sini,ülkesini ve tarihini,fashion illustration yapmayı,müzik dinlemeyi,kedilerini ve dünyadaki tüm hayvanları,Trakyalıları,Egelileri,Ege Denizi’ni,Kurt Cobain’i,Jack Gylenhaal’ı,çikolatanın her türlüsünü,4 mevsim dondurma yemeyi ve yazı yazmayı çok sever kendileri…

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s