For Men || Sonbahar Erkek Trendleri

Hep bayanlara hitap ettiğimi biliyorum bu yüzden erkek takipçilerimiz için de bir şeyler yazmam gerektiğini anladım.Hem erkeklere doğum günü,yıl dönümü gibi olaylarda hediye almakta zorlanan herkes de faydalanmış olur fena mı? 🙂
Bu sezon da erkeklere gene kadınlar kadar seçenek yok,maalesef 🙂 Ama şık bir sonbahar onları bekliyor.
Öncelikle rahatlık ve şıklığı aynı tarzda buluşturan erkekler için Armani’nin koleksiyonu biçilmiş kaftan.
Bunun yanında avcı ruhlu erkeklere Tommy Hilfiger’dan güzel haberler var. Bu sezon yine Tommy’nin ekose atkıları ile sıcacık geçecek.Devamı için..
Sonbahar/Kış sezonu için hazırladığı reklam çekimlerinde Akdeniz düğünü konseptiyle beni benden almıştı Dolce&Gabbana.Eminim üzerinizde bu koleksiyondan bir parça görenler de bayılacak.Beyler bu sezon safkan Akdenizli olmak isterseniz,koleksiyonun devamı için buraya.
Bence Tommy,Dolce&Gabbana ve Armani bu sezon erkek giyimde çok başarılı.Ama sadece iş giyinmekte değil,tarzını aksesuarlarla pekiştiren baylar bu sezonun en gözdeleri olacak.Yves Saint Laurent’in aviator gözlükleri ile sonbaharın en cool erkeği olabilirsiniz.
Son olarak ayakkabıdan bahsedelim.Bence daha önce bahsettiğim Cole Haan mokasenleri ile hem trendy hem şık bir görünüm elde etmek mümkün.Ayrıca Lanvin’in yılan dokusu ile tasarladığı spor ayakkabılar da rahatlık vaadediyor.
PS: Bunların dışında kadife ceket modası geçmeyen ve erkeklere çok yakıştırdığım parçalardan.Özellikle laciverti.Aklınızda bulunsun! 🙂
İlk görsel haricindekiler için kaynak : hayatinitasarla.com
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s