Ünlüler || 2012 Temmuz’da Nasıl Görüntülendiler?

Sinema,televizyon ve müzik dünyasının yıldızları her zaman göz önünde olmasalar da mutlaka görüntülenirler.Kimisi güzel pozlar verir,kimisi hazırlıksız yakalanır.Kimisi şıkşıkıdım iken kimisi makyajsızdır.İşte Temmuz ayında makyajlı makyajsız,şık,rüküş,sportif ünlüler.
Jessica Alba’yla başlayacak olursak kesinlikle çok sade ama çok trend.Yüksek bel jean’ini kırmızı floral straplez bluzuyla tamamlamış.Lacivert dolgu topuklarla da rahatlığından ödün vermemiş.

Keira Knightley en paspal haliyle bile bence yapısı gereği çok zarif bir kadın.Kırmızı kareli elbisesi kahve deri çantası ve yaza yakışır sandaletleri ile oldukça casual ama hala zarif.

Kocaman çantası,upuzun etekleri,elindeki meyve salatası ve dağınık saçlarıyla Blake Lively çok özensiz.Yataktan kalkıp dışarı çıkmış gibi sanki.

Jessica Biel tarzını sevdiğim bir insan.Peplum elbisesini beğendim.Hele elbisesini kombinlediği ayakkabılara bayıldım.Çok doğru bir tercih yapmış ve bel bölgesi hareketli açık renk elbisesini pembe neon stilettolarla tamamlamış.

Anne Hathaway Dark Night’ın galasında görüntülendiğinde Jessica Biel gibi peplum bir elbiseden yana tercihini kullandığını görüyoruz.Sade ve şık.

Amber Heard da sandaletini giyip çıkan yazlıkçı tiplerden.Ama bunun yanından dantel detaylı bluzu,yüksek bel eteği ve kahve çantasıyla dikkati sandaletlerinden kurtarmayı başarmış.

Miranda Kerr desenli giyinmeyi çok seviyor.Şal motifleri ve özellikle çiçek deseni onun vazgeçilmezi.Tiril tiril yazlık elbisesini,ten rengi topuklularıyla tamamlayarak inanılmaz doğru bir tercih yapmış.Çantası da üzerine tuz biber olmuş.İyi olmuş.Güzel olmuş.

Marion Cotillard en sevdiğim aktrislerden biri.Tarzını da seviyorum,oyunculuğunu da.Saçları 2012 yaz trendleri yakından takip ettiğini gösteriyor.Dark Knight’ın galasında görüntülenen Marion’un 1920’lerden esinlenilen dalgalı saçları,contrast oluşturan renklerle tercih ettiği kombini oldukça başarılı.Kırmızı stilettolarına ve gülümseyişini extra sevdim 🙂

Once Upon A Time dizisinin yakışıklı prensi,Prince Charming rolüyle benimsediğim Josh Dallas dizinin setinde görüntülendiğinde yine çok yakışıklı.

Bella ya da Snow White.Ya da Kristen Stewart.Henüz çok genç olduğu için makyajsız sokağa çıkma cesareti göstermiş.Zaten sportif tarzıyla da bir kaç yaş daha küçük durmuyor mu?

Miley Cyrus yazı sevgilisiyle ve tulumlarıyla geçiriyor.Yukarıdaki denim tulumun dışında bir de çiçekli tulumuyla hatırlıyorum onu.Tulumun üst kısmının pin-up olması inanılmaz güzel bir hava takmış gerçekten.Onun haricinde tepeden topladığı saçları ve Converse’leri ile doğal.

Çiçeği burnunda anne Reese Witherspoon,şapkası,düz taban ayakkabıları ve gömleğiyle oldukça rahat gözüküyor.

Rihanna dün bir yat partisinde görüntülendiğinde üzerinde beyaz üzerine kırmızı desenli tulumu vardı.Ayakkabılarını çıkarıp çıplak ayak gezen Rihanna’nın kolundaki takı hoş bir ayrıntı.
Moda,trendler ve daha fazlası için takipte kalın.
Sevgiler,
LP
Görsel Kaynak : whowhatwear.com
                              justjared.buzznet.com

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s