2012 Oscar || Kırmızı Halıda Şıklık Geçidi

Biliyorum gene hep mazaretler ama yine yoğunluktan elim bilgisayara gitmedi.Aslında yalan söylemeyeyim gitti,ama hep Gossip Girl açmayı tercih etti nedense. 😛 şaka bir yana,yeni dönem başladı,dersler seçildi,arkadaşlar geldi,görüşüldü,kaynaşıldı.Eee tabi bunun yanında kitabıdır,kalemidir derken Oscar ödüllerini yazmak için bile ancak vakit buldum kısacası.
Kazananları zaten öğrenmişsinizdir diye varsayıyorum ve kısmı es geçerek direkt merakla beklenen kısma geçiyorum.Kim ne giymiş,hangi marka,hangi tasarımcı tercih edilmiş? 

Bir davet,bir ödül töreni olur da siyah giyen olmaz mı? Tabi ki olur.Bu sefer gecenin en şık en göz alıcı siyahını Angelina Jolie giymiş ve siyah kadife elbisesi beyaz teninde çok güzel durmuş.
Angelina Jolie ( Atelier Versace ) & Brad Pitt
Payetliler :  Siyah giyen sadece Angelina jolie değildi tabi 84.Oscar ödül töreninde.Hem siyah hem payetli elbiseleriyle Anna Faris ve Rose Byrne de oldukça dikkat çekiciydiler.

Anna Faris – Diane Von Furstenberg

Rose Byrne – Vivienne Westwood
Gold :   Yüzyılların en gösterişli rengi olan gold yine kadınların tercihi olmuş.Stacy Keibler ve Meryl Streep altının ışıltısını başarıyla taşıyan isimler olmuşlar.
George Clooney & Stacy Keibler ( Marchesa)
Meryl Streep – Lanvin
Kırmızılar :  Bir kırmızı halı klasiği olarak kırmızı giymek adettendir.Bu yıl da gelenek bozulmamış tabi.Michelle Williams,Emma Stone ve Natalie Portman kırmızı halıyla bütünleşen isimler.
Michelle Williams – Louis Vuitton

Emma Stone – Giambattista Valli

Natalie Portman – Vintage Christian Dior
Bejin Zarafeti:  Zarafet denilince akla ilk gelen isim tabiki de bej oluyor.Ve tabi bunu Hollywood kadınları çok iyi biliyor.
Gwyneth Paltrow – Tom Ford

Milla Jovovich – Elie Saab

Sandra Bullock – Marchesa

Jennifer Lopez – Zuhair Murad

Rooney Mara – Givenchy
Cesur Seçimler : Siyah,kırmızı,gold ve bej gibi temel renklerin yanında bir de cesur renklerle kırmızı halıda yürüyenler var.Penelope Cruz gibi..Mavi ve sarı bu iki elbise Oscar ödülleri kırmızı hali geçidine renk katıyor.

Penelope Cruz – Giorgia Armani

Nancy O’Dell – Chagoury Couture
görsel kaynak : http://oscar.go.com
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s