Bana Herşey Yakışır & Bugün Ne Giysem? || Dikkat! Bu Bir Eleştiri Yazısıdır.

Efendim bugünlerde herkes başımıza modacı kesildi.Zaten ortalık çakma modacılar ve şöhret budalalarıyla doluyken şimdi de televizyonda moda programları yayınlanmaya başladı tam oldu.

Hangisi önce yayına girdi bilmiyorum ama tatilde memleketime gittiğimde izleme fırsatı buldum ilk defa.Ve ben de moda meraklısı ve ilgilisi bir genç olarak yorumlarımı yazmak istiyorum blogumda.
İlk önce Show Tv’deki yarışmayı gördüm.Bugün Ne Giysem?
Nur Yerlitaş’a pek ısınamadım oldum olası.Egosu yüksek bi kadın.Jüri olarak seçilmesine pek şaşırtmadım.Polemik çıkararak pekala reyting yapabilir.
Hakan Akkaya biraz daha ılıman bir jüri.Fabrika’nın ve kendi markası Maskülen’in tasarımlarında imzası varmış,bildiğim kadarıyla.
İvana Sert kesinlikle soyadının zıttı.İnanılmaz tatlı ve ılımlı bir kadın.Ayrıca çok güzel ve tam anlamıyla bir moda ikonu.
Yarışmacılardan ise berbat giyinen de var,çok tarz olan da..
Geldik Kanal D ‘nin Bana Herşey Yakışır’ına.Cengiz Abazoğlu arada çıkıp iki laf etmese yemekteyiz seviyesinde kalacak bi program.Yarışmacılar kesinlikle zevksiz ve moda konusunda çok cahiller.3 sezon önceki trendleri ısrarla seçip bunların yeni trend olduğunu sanan tipler var aralarında.Haftanın konsepti serbest olduğunda bile giyinmeyi beceremediler ya,şaka gibilerdi.
Kısacası iki programda dişe dokunur bişey yok,moda anlamında hiç bi tat alamadım.Sadece dediğim gibi İvana Sert ve Cengiz Abazoğlu ne katmışsa katmış.Onun haricinde Türkiye modadan anlamıyor bence,bize hiçbişey yakışmıyor gibi geldi bana!
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s