Demet Evgar ve Yıllar İçindeki Değişimi

Demet Evgar’ı yıllar önce Kadir İnanır’ın oynadığı ve annemin severek takip ettiği Bütün Çocuklarım adlı dizide görmüştüm ilk olarak. Orada evin büyük oğlunun eşini canlandırıyordu.
Daha sonrasında Beyzanın Kadınları’nda izleme fırsatı buldum ve oyunculuğuna bayıldım. En son Güneşi Gördüm filmiyle sinemada yer aldı. Gerçi onu daha izlemeye fırsat bulamadım ama bu sezon oynadığı 1 Kadın 1 Erkek adlı diziyle beni kendine bağladı. Çok başarılı buluyorum ve ilgiyle takip ediyorum Demet Evgarı.
İşte onun seneler içerisindeki değişimi.Renkli gözlere ve beyaz ttene sahip olduğu için hemen hemen her saç rengi ona gitsede en çok koyu renk ve dalgalı saçlarla beğeniyorum ben onu.
Sizce hangi hali güzel?
Advertisements

2 thoughts on “Demet Evgar ve Yıllar İçindeki Değişimi

  1. Demet EVGAR muhteşem bi sanatçı.Yüzü ve gözleriyle oynuyor adeta..1 kadın 1 erkek benimde favorim ve eşimle birliklikte keyifle izlediğim tek program.Saçlarına gelince ona herşey yakışmış gerçekten;))) ama bence de en son koyu renkli ve dalgalı saçları derim.Bu arada bende saçlarımı öyle boyatmak istiyorum bu rengi nasıl tuturabilirim acaba? bi adı bi numarası var mıdır? SEVGİLERİMLE… Nalân

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s